/* Facebook Like Box */

Logo Radost Centrum Radosť

Ženský kruh

 

 

 

 

 

 

 

 

Stretávanie žien v kruhu, ktorý vytvorí bezpečný priestor na zdieľanie svojich príbehov, pocitov, skúseností, ale aj ticha a vzájomnej podpory. Doprajeme si čas pre seba, naladíme sa na seba ako ženu, svoju vnútornú ženu, iné ženy, ženstvo a ženskú energiu ako takú. Porozprávame sa o menštruácii, ženskej cyklickosti, rituáloch, vzťahoch, učení sa, o živote. Zistíme, že aj keď sme každá iná a jedinečná, všetky riešime tie isté alebo podobné veci a to nám dodá silu a vedomie, že nie sme v tom samy. Občas si doprajeme aj tanec, maľovanie, meditáciu či masáž. Vrátime sa domov naplnené ženskou energiou či esenciou, čo si určite všimnú aj naši muži. :-) Ak ste na ženskom kruhu ešte neboli a bojíte sa prísť, vedzte, že strach je len pocit. :-)

Sprevádza: Mgr. Barbora Frýželková

Termín: 16. júna 2013 (nedeľa) o 15:30 do 18:30 (inak, jedenkrát mesačne v sobotu alebo nedeľu okolo novu mesiaca)

Príspevok: dobrovoľný
Dobrovoľný neznamená zadarmo. Je dôležité vymieňať energiu, aj v podobe peňazí. Zodpovedne zvážte a nacíťte si, koľko peniažkov môžte a chcete poskytnúť na túto výmenu. Pre niekoho alebo niekedy môže byť aj 1-2 eurá veľa, pre iného a inokedy je aj 10-15 eur v pohode… Pomôcka: 5 eur na osobu zabezpečí pokrytie nákladov na priestor a organizáciu. Ak budú peniažky navyše, pôjdu na samé dobré veci: ďalšie rozvíjanie ženských kruhov a iných príjemných aktivít v Centre Radosť, spríjemnenie priestoru, prípadne aj na koláčik. :-)

Prihlasovanie a ďalšie info: telefonicky (+421 903 869 844) alebo mailom (barbora.fryzelkova@gmail.com). Prihlásenie Vám potvrdím obratom. Počet žien je obmedzený najmä kapacitou priestoru a času, ktorý pre seba máme.

Čo so sebou: dlhú voľnú sukňu, šperky v ktorých sa cítime krásne, niečo malé (zdravé) pod zub (alebo koláčik :-) ), úsmev a otvorené srdce.

Teším sa na nás.

Baša

 

« Private: Podujatia 2