/* Facebook Like Box */

Logo Radost Centrum Radosť

Materský kruh alebo stretnutie “kamarátiek matiek”

 

Ak sa ešte nepoznáme, zoznámime sa a naše deti sa zoznámia tiež :-) . Porozprávame sa o tom, čo momentálne ako matky riešime, ako sa cítime, budeme zdieľať svoje príbehy či skúsenosti, navzájom si poradíme a podporíme sa. “Okukneme” si aj iné detičky a zistíme, že tie naše sú už “také veľké” či ešte “také malé” a detváky sa zase spolu trochu pohrajú, vymenia si hračky či naučia sa niečo nové od tých starších… :-) Témy sú voľné, ako sa vyvinú v rámci skupiny, vo všeobecnosti však zamerané najmä na prirodzenú starostlivosť a výchovu (dojčenie, nosenie, bezplienkovanie, zdravá strava, vzťahová výchova a pod.).
Je fajn poznať sa s mamičkami, ktoré riešia podobné veci ako my… :-)

Sprevádza: Mgr. Barbora Frýželková

Termín: 30. marca 2013 (sobota) o 9:30 (cca do 11:30)

Príspevok: dobrovoľný
Dobrovoľný neznamená zadarmo. Je dôležité vymieňať energiu, aj v podobe peňazí. Zodpovedne zvážte a nacíťte si, koľko peniažkov môžte a chcete poskytnúť na túto výmenu. Pre niekoho alebo niekedy môže byť aj 1-2 eurá veľa, pre iného a inokedy je aj 10-15 eur v pohode… Pomôcka: 2-3 eurá na osobu zabezpečí pokrytie nákladov na priestor a organizáciu. Ak budú peniažky navyše, pôjdu na samé dobré veci: rozvíjanie ďalších príjemných aktivít pre mamičky, detičky, ženy, mužov a rodiny v Centre Radosť, spríjemnenie priestoru, prípadne aj na koláčik. :-)

Prihlasovanie a ďalšie info: telefonicky (+421 903 869 844) alebo mailom (barbora.fryzelkova@gmail.com). Prihlásenie Vám potvrdím obratom. Počet žien a detí je obmedzený najmä kapacitou priestoru a času, ktorý pre seba máme.

Čo so sebou: dieťa alebo deti (nie je podmienkou :-) ) a niečo pod zub pre ne, úsmev a otvorené srdce.

Tešíme sa.

Baša a Martinko

« Private: Podujatia 2