/* Facebook Like Box */

Logo Radost Centrum Radosť

Bezplienkovanie “Bábätko bez plienky”

V našich končinách pomerne ťažko predstaviteľné, v mnohých krajinách po celom  svete úplne bežné.

Tak, ako si novorodeniatko uvedomuje, že má prázdne bruško a potrebuje sa dojčiť,    uvedomuje si aj kedy ho má plné a potrebuje ho vyprázdniť. Tak, ako nám dáva najavo svoj hlad, dáva nám signály aj vtedy, keď potrebuje vylučovať.

Nie je v tom žiadna mágia, je to úplne prirodzené reflexné správanie  novorodenca.

Ak vás zaujíma, prečo u nás automaticky balíme bábätko do plienok, keď  tisícky detí inde vo svete ani netušia, čo plienka je, ako  sa dá fungovať s bábätkom bez plienok, alebo s ich minimálnym využitím, príďte na prednášku o „bezplienkovej komunikačnej metóde 22. augusta 2015 (sobota) o 13:30 v Centre Radosť v Bratislave.

So skúsenosťami s bezplienkovým bábätkom sa s vami rada podelí dvojnásobná mamina a  poradkyňa www.latkovky.sk Veronika Mihalská.

Príspevok: 10 Eur (partneri 5 Eur)  – ak sa zúčastníte v ten deň aj workshopu “Nosenia detičiek” (samostatne 15 Eur) bude celková suma za obe podujatia 22 Eur (spolu s 1 partnerom 35eur).  Na prihlásenie je potrebné poslať celkovú sumu príspevku na BÚ: 2700320258, kód banky 8330 (FIO), v popise uveďte: BP a Vaše priezvisko (napr. BP Nováková).  Taktiež je potrebné poslať nám mailom (veronika.mihalska@gmail.com) info, o tom na aké podujatia sa prihlasujete, či prídete aj s partnerom, dieťatkom a Vaše t.číslo.

 

Viac info a prihlasovanie  na t. č.: 0911/888 445 a veronika.mihalska@gmail.com

« Private: Podujatia 2